Addu Atol

Addu Atol najdete v jižní části Malediv, přesněji řečeno 65 km jižně od rovníku. Odtud to budete mít do hlavního města Male 480 km. Můžete se do Male přepravit letadlem a následně rychlým člunem zhruba za 90 minut. Addu Atol každoročně láká turisty k pěkné dovolené. V oblibě mají tuto oblast především aktivní turisté, kteří zde nechtějí pouze ležet na pláži. Ideální je procestovat atol na kole.


Maledivy zájezdy


Ostrovy Addu Atol jsou rozmístěné do tvaru kříže. Je tu dohromady 23 ostrůvků. Části Addu Atolu jsou propojené mosty. Kromě turistického resortu, můžete také navštívit menší vesničku, ve které poznáte, jak tu plyne běžný život a jací jsou zdejší obyvatelé. Rádi se potápíte nebo šnorchlujete? Pak si toto místo zamilujete. Je tu nádherný podvodní svět, který vás učaruje. Potopit se můžete také k válečné lodi, která tu kdysi ztroskotala. Potěšte se na ostrovech Addu Atolu nádhernou faunou i flórou.


Doporučujeme navštívit také Egypt dovolená. Egypt dovolená. Exotické Thajsko dovolená je sice dražší, ale dovolená je tam k nezaplacení. Za zmínku rozhodně stojí také Itálie dovolená nebo stále oblíbenější Turecko dovolená. Dovolená Thajsko nebo Řecko dovolená. Na poslední chvíli se slevou Maledivy last minute na cklub.cz.