Ari Atol

Na Atolu Ari najdete 16 obydlených a 46 neobydlených ostrovů. Atol Ari se rozkládá na ploše přibližně 80 x 30 km. Atol Ari je součástí správního celku Atol Alifu. Dalšími součástmi tohoto celku je ostrov Thoddoo a atol Rasdhoo. Starší členění dělí Atol Ari na severní a jižní.


Maledivy zájezdy


A jaké konkrétní ostrovy této oblasti stojí za návštěvu? Oblíbený je především ostrov Rasdhoo, který najdete na stejnojmenném atolu. Máte rádi vodní sporty? Zde si užijete především šnorchlování a windsurfing. Chcete-li si dopřát především soukromí, zvolte ostrov Nika. Bungalovy jsou tu od sebe oddělené a každý má svou vlastní pláž. Na Jižním Ari Atolu je nejznámější ostrov Kudarah. Toto místo vám doporučujeme především v případě, že chcete lépe poznat zdejší podvodní svět.


Příjemný je také ostrov Nalaguraidhoo se svým resortem Sun Island, který vám nabídne veškeré služby, které mohou zpříjemnit vaší dovolenou.


Doporučujeme navštívit také Egypt dovolená. Egypt dovolená. Exotické Thajsko dovolená je sice dražší, ale dovolená je tam k nezaplacení. Za zmínku rozhodně stojí také Itálie dovolená nebo stále oblíbenější Turecko dovolená. Dovolená Thajsko nebo Řecko dovolená. Na poslední chvíli se slevou Maledivy last minute na cklub.cz.