Atol Male

Atol Male dělíme na Jižní Atol Male a Severní Atol Male.


Maledivy zájezdy


Jižní Atol Male

Do Jižního Atolu Male patří 3 obydlené ostrovy a mnoho dalších neosídlených. Přibližme si stručně alespoň některé. Maafushi slouží jako tréninkové centrum pro problematickou mládež. Ostrovy Guraidoo a Gulhi jsou zase rybářsky založené. Chcete-li si užít klidnou a romantickou dovolenou na krásných plážích, zamiřte na ostrov Veligandu Huraa. Klidným ostrovem je také Fun Island. Zamilujete si ho, především máte-li rádi vodní sporty. Z dalších oblíbených ostrovů si jmenujme např. Taj lagoon.


Severní Atol Male

A jaké ostrovy vám nabízí k příjemné dovolené Severní Atol Male? Turisticky oblíbeným je především ostrov Bandos. Chcete-li si prohlédnou nádherné korálové zahrady, zamiřte na Ihuru. Celý ostrov přímo svádí k romantickým procházkám. Neméně krásný je také ostrov Dhiffushi. Známý je rovněž Thulusdhoo, který je průmyslovou oblastí.


Doporučujeme navštívit také Egypt dovolená. Egypt dovolená. Exotické Thajsko dovolená je sice dražší, ale dovolená je tam k nezaplacení. Za zmínku rozhodně stojí také Itálie dovolená nebo stále oblíbenější Turecko dovolená. Dovolená Thajsko nebo Řecko dovolená. Na poslední chvíli se slevou Maledivy last minute na cklub.cz.