Baa Atol

Baa Atol najdete na západě Malediv. Tvoří ho 75 ostrůvků. Z toho je jich pouze pět vyhrazených k turistickým účelům.


Maledivy zájezdy


Baa Atol vám nabízí skutečně krásnou dovolenou v luxusních hotelech. Jsou jimi Royal, Island, Reethi, Soneva Fuschi. Zde najdete veškerý komfort, který si jen můžete přát. Využijte také nabídku kvalitních welness programů. Baa Atol je nádhernou destinací, ve které si užijete příjemnou atmosféru, azurové moře a krásné bílé pláže. Baa Atol se nachází 110 km od letiště v Male.


Ostrovy jsou oblíbeným místem potápěčů. Podvodní svět je tu skvostný. Můžete vidět i žraloky či manty a především tu jsou neporušené korálové útesy. Nejoblíbenějším místem k potápění a šnorchlování je laguna kolem ostrova Baa. Oblíbený je tu také rybolov. Kromě toho je v této oblasti exotická flóra.


Doporučujeme navštívit také Egypt dovolená. Egypt dovolená. Exotické Thajsko dovolená je sice dražší, ale dovolená je tam k nezaplacení. Za zmínku rozhodně stojí také Itálie dovolená nebo stále oblíbenější Turecko dovolená. Dovolená Thajsko nebo Řecko dovolená. Na poslední chvíli se slevou Maledivy last minute na cklub.cz.