Lhaviyani Atol

Lhaviyani Atol představují jeden z největších atolů Malediv. Toto místo najdete cca 150 km od hlavního města Malediv. Z Male se dostanete do Lhaviyani Atol hydroplánem za 40 minut či lodí za 3 hodiny.


Maledivy zájezdy


V lokalitě najdete 3 km nádherné písčité pláž. Scenérii podtrhuje azurově modré moře, ale i vysoké palmy u pobřeží a celkově je tu pěkná příroda. Užijete si tu příjemnou relaxaci a nerušený odpočinek. Pokud však přeci jen se chcete vytrhnout ze sladkého nicnedělání, máte možnost. Je tu příležitost pro mnohé vodní sporty (především rybolov a potápění), ale také jsou tu podmínky pro plážový volejbal a najdete tu také golfové centrum.


Chcete zažít opravdovou romantiku? Pronajměte si na 24 hodin některý z opuštěných ostrůvků. Sice si připlatíte, ale získáte ostrůvek jen pro sebe. Nikdo vás tu nebude rušit. Tuto možnost rádi využívají především novomanželé, kteří na Maledivech tráví své líbánky.


Doporučujeme navštívit také Egypt dovolená. Egypt dovolená. Exotické Thajsko dovolená je sice dražší, ale dovolená je tam k nezaplacení. Za zmínku rozhodně stojí také Itálie dovolená nebo stále oblíbenější Turecko dovolená. Dovolená Thajsko nebo Řecko dovolená. Na poslední chvíli se slevou Maledivy last minute na cklub.cz.