Moře a pláže

Na Maledivách na vás čekají nádherné pláže, které jsou z bílého korálového písku. Bude se vám na nich příjemně relaxovat. Odpočinete si od běžných starostí a užijete si pohodové nicnedělání. K vašemu kvalitnímu odpočinku jistě přispěje i fakt, že tyto pláže nejsou nikdy přeplněné. Krásné a dlouhé pláže se táhnou kolem celého ostrova.


Maledivy zájezdy


Moře si rovněž zaslouží obdiv turistů. Jeho azurová barva podtrhuje celkovou scenérii pobřeží a nejen hladina čistého moře vás okouzlí. Pokud chcete poznávat podmořský svět, je tu pro vás báječná příležitost. V moři na Maledivách totiž najdete korálové útesy natolik rozmanité, že by bylo škoda se k nim nepotopit. Prohlédnout si je můžete také se šnorchlem. A jací živočichové na vás pod hladinou čekají? Jsou tu především želvy, rejnoci, chobotnice, některé druhy žraloků (nebojte se, neoctnete se ve filmu „Čelisti“) a potěšit se můžete i hejnem ryb. Je jich zde tisíce druhů.


Doporučujeme navštívit také Egypt dovolená. Egypt dovolená. Exotické Thajsko dovolená je sice dražší, ale dovolená je tam k nezaplacení. Za zmínku rozhodně stojí také Itálie dovolená nebo stále oblíbenější Turecko dovolená. Dovolená Thajsko nebo Řecko dovolená. Na poslední chvíli se slevou Maledivy last minute na cklub.cz.